تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Back شما اینجا هستید: خانه مقاله ها بهره برداری عنصر ۴۱: بازرسی تیوب های مبدل های حرارتی

عنصر ۴۱: بازرسی تیوب های مبدل های حرارتی

همانند کلیه دیگر خلاصه های عناصر ضروری، این مورد مروری بسیار مختصر در رابطه با موضوع بسیار گسترده یِ بازرسی تیوب های مبدل های حرارتی(HX) می باشد که مشتمل بر انواع مختلف تکنیک های NDE برای بازرسی تیوب های مبدل های حرارتی حین سرویس، برخی از مزایا و محدودیت هایِ این روش ها، برنامه ریزی بازرسی تیوب های مبدل های حرارتی، نیازهای تحلیل داده ها، یک روش رتبه بندی حاصل به منظور تعیین زمان بندی بازرسی و نوسازی باندل، روش های تمییز کردن تیوب ها، بازرسی ضروری QA/QC حین فرآیند و تأیید صلاحیت تکنسین های بازرسی تیوب ها می باشد. هریک از این مسائل بایستی به طور دقیق برای اعمال موفق بازرسی باندل برنامه ریزی شده و با جزئیات بیشتری در مقاله ای که پیش از این در ژورنال مهندسی بازرسی منتشر شده است پوشش داده شده است.

 

برای مطالعه ادامه مطلب با نام کاربری خود وارد سایت شده و ادامه را از پیوست این مطلب دانلود نمایید.

دبیر علمی سایت
شایان زارعیان، فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد در گرایش سرامیک از دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع کارشناسی و رشته مهندسی مواد در گرایش جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف کارشناس بازرسی فنی شرکت پالایش نفت لاوان