تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Back شما اینجا هستید: خانه اخبار نمایشگاه ها و همایش ها سومین کنفرانس بین المللی آزمون های غیر مخرب ایران - اسفند ۱۳۹۴

سومین کنفرانس بین المللی آزمون های غیر مخرب ایران - اسفند ۱۳۹۴

برگزاری سومین کنفرانس بین المللی آزمون های غیرمخرب ایران در ۲ و ۳ اسفند ماه ۱۳۹۴- تهران

با توجه به نقش مهم آزمون‌های غیرمخرب (NDT) در تضمین کیفیت و ایمنی محصولات و تجهیزات و نيز با در نظر گرفتن حساسیت روزافزون جامعه نسبت به اجرای صحیح و کامل بازرسی‌های فنی محصولات و خدمات و ایجاد جامعه‌اي ايمن، نیازي مبرم به شناسائی و تبادل تجربیات و یافته‌های جدید در حوزه علم و فناوری آزمون‌های غیرمخرب احساس می‌شود. به دنبال برگزاری موفق دو کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی NDT‌ در سالهای 86 و 87 توسط جمعی از پیش‌کسوتان، دانشگاهیان و علاقمندان به این رشته و استقبال جامعه NDT کشور از اين دو كنفرانس، زمينه تشكيل انجمن بازرسی غیرمخرب ايران به عنوان متولی و برگزارکننده این رویداد مهم فراهم گرديد. 
اینک، انجمن بازرسی غیرمخرب ایران در نظر دارد که سومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ايران (IRNDT2015) را با همکاری دانشگاه‌ها، انجمن‌هاي همکار، سازمان‌ها، و صنایع مهم مرتبط با حوزه آزمون‌هاي غيرمخرب برگزار نماید. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
دبیر علمی سایت
شایان زارعیان، فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد در گرایش سرامیک از دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع کارشناسی و رشته مهندسی مواد در گرایش جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف کارشناس بازرسی فنی شرکت پالایش نفت لاوان