تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Back شما اینجا هستید: خانه اخبار نمایشگاه ها و همایش ها

همایش مدلسازی و شبیه سازی در جوشکاری

همایش مدلسازی و شبیه سازی در جوشکاریبرگزاری همایش مدلسازی و شبیه سازی در جوشکاری در تاریخ 94/10/24 در مرکز پژوهش و مهندسی جوش ایران 

مهلت ثبت نام : 94/10/22 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۶۰۶۱۹۱ داخلی ۲۱۱-۱۵۰-۲۳۰ و یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.

شانزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و پنجمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب

شانزدهمين كنفرانس ملي جوش و بازرسي و پنجمين كنفرانس ملي آزمايشهاي غيرمخرب در ۱ و ۲ دی ماه ســـــال ۱۳۹۴ توســط انجمن جوشـــکاري و آزمايشـــــهاي غيرمخرب ايران با همکاري دانشگاه یزد برگزار مي گردد. هدف از برگزاري کنفرانس ها که توســـــــط  انجمن جوشــــــکاري و آزمايش هاي غيرمخرب ايران بـــــرگزار مي گردد، ايجــاد زمينه همکاري به منظور برقراري ارتبـــــاط ميان کليه استادان، پژوهشگران و دست انـــــدرکاران صنعت جوشکاري وآزمايشـهاي غيرمخرب مي باشد. 

ادامه مطلب: شانزدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و پنجمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب

شانزدهمین کنگره ملی خوردگی و سومین کنگره خوردگی صنعت نفت

شانزدهمین کنگره ملی خوردگی همزمان با سومین کنگره خوردگی صنعت نفت به همراه کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه جانبی سوم تا پنجم آذر ماه در تهران - مرکز همایش‌های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می گردد.

ادامه مطلب: شانزدهمین کنگره ملی خوردگی و سومین کنگره خوردگی صنعت نفت

برگزاری ششمین کنگره بین المللی رنگ و پوشش در آبان ۱۳۹۴

ششمین کنگره بین المللی رنگ و پوشش در تاریخ های ۱۹ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۴ در تهران برگزار می گردد.

ادامه مطلب: برگزاری ششمین کنگره بین المللی رنگ و پوشش در آبان ۱۳۹۴