تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Back شما اینجا هستید: خانه اخبار تقويم آموزشي شركت ها تقویم آموزشی گروه مهندسی وترا

تقویم آموزشی گروه مهندسی وترا

آموزش یکی از مباحث اصلی و جدایی ناپذیر صنایع رو به رشد بوده و توجه به آن امری ضروری و واجب است. به همین دلیل نوع آموزش، توانایی مدرسین در ارائه ی مطالب، انتخاب مطالب عنوان شده در کلاس درس و حتی فضای آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است.

 گروه آموزشی وترا به عنوان یکی از بازوان اجرایی و علمی گروه TÜV NORD و همکاری با آکادمی توف ایران-آلمان با در دست داشتن فضاهای مناسب آموزشی، برنامه ریزی کلان آموزشی  و استفاده از اساتید مجربی که همگی از افراد واجد صلاحیت و مورد تایید می باشند، آموزش شایسته ی دانشجویان، مهندسین و مدیران در گرایشهای مختلف مهندسی اعم از مهندسی متالورژی، مکانیک، عمران، بازرسی و بالاخص جوش و خوردگی را فراهم نموده است.

آکادمی وترا تمام سعی خود را برآن خواهد داشت تا دانش آموخته­ های این واحد در کنار رضایت کامل از برگزاری دوره ها، بتوانند در تخصص خود شخصی حرفه­ ای و مثمر ثمر گردیده و در پایان دوره گواهینامه ای ارزشمند دریافت نمایند، بدیهی است برگزاری کلیه­ ی دوره ها، کارگاهها، جزوات و آزمونهای پایان دوره تحت نظارت کامل واحد گواهی دهنده خواهد بود.

هدف ما ارتقاء سطح دانش و توانمندی نسل پیشتاز کشورمان و نسل بالقوه ایران است و همکاری با شرکتهای معتبر بین المللی نیز به جهت ارائه خدمات بهتر و برطرف کردن نقاط ضعف خواهد بود، امیدواریم با حمایت شما عزیزان شایسته خدمت رسانی به مردم بزرگوار و کشور شریف ایران باشیم.

 برای آشنایی با فعالیتهای گروه مهندسی وترا به آدرس WWW.VETRA.CO مراجعه نمایید

تقویم آموزشی گروه مهندسی وترا را از پیوست این مطلب دانلود نمایید.

دبیر علمی سایت
شایان زارعیان، فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد در گرایش سرامیک از دانشگاه علم و صنعت ایران در مقطع کارشناسی و رشته مهندسی مواد در گرایش جوشکاری دانشگاه صنعتی شریف کارشناس بازرسی فنی شرکت پالایش نفت لاوان

Attachments:
Download this file (vetra general training calender 1394.pdf)vetra general training calender 1394.pdf[ ]1535 kB164 Downloads