تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Back شما اینجا هستید: خانه اخبار تقويم آموزشي شركت ها

تقویم آموزشی گروه مهندسی وترا

آموزش یکی از مباحث اصلی و جدایی ناپذیر صنایع رو به رشد بوده و توجه به آن امری ضروری و واجب است. به همین دلیل نوع آموزش، توانایی مدرسین در ارائه ی مطالب، انتخاب مطالب عنوان شده در کلاس درس و حتی فضای آموزشی از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب: تقویم آموزشی گروه مهندسی وترا

تقویم آموزشی مرکز پژوهش و مهندسی جوش ایران

جدول زمانبندی دوره های تخصصی نیمسال دوم سال 1394 مرکز پژوهش و مهندسی جوش ایران را می توانید از پیوست دانلود نمایید.

دانلود تقویم آموزشی دوره های آکادمی توف ایران آلمان

آکادمی توفآکادمی توف ایران آلمان بعنوان یکی از شرکتهای پیش کسوت در زمینه آموزش دوره های مرتبط بازرسی فنی می باشد که در زمینه های مختلف دوره های متنوعی برگزار می نماید.

دوره هاي آموزشي مديريت كيفیت ؛ دوره هاي آموزشي مديريت كيفيت در صنايع خودرو و قطعه سازي ؛ دوره هاي آموزشي مديريت انرژی ؛ دوره هاي آموزشي مديريت محيط زيست، مديريت ايمنی و بهداشت حرفه ای ؛

ادامه مطلب: دانلود تقویم آموزشی دوره های آکادمی توف ایران آلمان

تقويم آموزشي شركت TWI سال 94

شركت TWIتقويم آموزشي شركت TWI-Persia در سال 94 بشرح پيوست ارائه مي گردد. قابل توجه بازرساني كه تمايل به كاريابي در سايت هاي خارجي و كار در كشورهاي حاشيه خليج فارس مي باشند، شركت در دوره هاي آموزشي اين شركت در تهران و دريافت گواهينامه آن فقط داخلي بوده و در ايران اعتبار دارد.

كساني كه تمايل به دريافت گواهينامه بين المللي بازرسي دارند مي توانند در يكي از كشورهاي همسايه (تركيه، آذربايجان و پاكستان) در دوره ها شركت نمايند و همان جا آزمون بدهند.

دوره هاي CSWIP اين شركت بخصوص بازرسي پوشش و بازرسي جوش براي بازرساني كه تمايل به كار در كشورهاي خارجي دارند توصيه مي شود.

تقویم آموزشی موسسه های آموزشی بازرسی در سال 94

امسال نیز همچون سال های گذشته جهت معرفی دوره های آموزشی مرتبط با بازرسی فنی و کنترل کیفیت برای علاقمندان به این حرفه، مجموعه ای تهیه شده است که شامل تقویم های آموزشی سال 94 شرکتها یا موسسه های آموزشی بازرسی در حوزه تهران و شهرهای دیگر می باشد.

ادامه مطلب: تقویم آموزشی موسسه های آموزشی بازرسی در سال 94